Маєте власні
розробки та матеріали?

Нумо заробляти разом!

Допоможіть учителям, вихователям і батькам зробити навчання цікавим і захопливим.

Стати автором

4 кроки для легкого та впевненого старту 

Зареєструйтеся

Щоб почати авторську діяльність, важливо бути зареєстрованим користувачем

Ввімкніть
профіль автора

Це дозволить публікувати нові позиції на сайті та слідкувати за їх популярністю на сайті

Розмістіть
першу публікацію

Додайте першу позицію та спостерігайте за підвищенням її популярності

Почніть заробляти на Едік

Розмістіть принаймні
3 безкоштовні позиції і починайте продавати наступні

Зареєструватись

Долучайтеся до авторів Едік

та отримайте винагороду за свою роботу

50 грн на особистий рахунок при публікації першої безкоштовної позиції

250 грн на особистий рахунок при публікації третьої безкоштовної позиції

70% від продажу своїх матеріалів, починаючи з четвертої позиції

підключайте Партнерську програму та заробляйте, залучаючи колег до співпраці

Партнерська програма для авторів

Ставши комерційним автором, запрошуйте на сайт колег, що мають свої електронні розробки.
та отримуйте 3 % від продажу їх матеріалів.

Як стати автором Edic? 

Edic – це онлайн платформа, яка об'єднує авторів навчальних та розвиваючих матеріалів для дітй з їх  батьками, вихователями та вчителями. Разом з вами, ми робимо навчання та розвиток доступним.

Щодня нові відвідувачі шукають матеріали, які зроблять навчання та розвиток дітей простішим та цікавим. Якщо ви маєт власні розробки, долучайтеся до авторів Edic та почніть заробляти на своїй творчості.

Будь-хто може долучитися до авторів порталу та розмістити свої матеріали.

Публікуючись на Edic, ви не витрачаєте кошти на виготовлення та просування своїх розробок. Ви розміщуєте матеріали лише в електронному вигляді, а відвідувачі сайту вже самостійно завантажать та роздрукують їх, при потребі.

Edic рекламується в інтернеті та соціальних мережах. Тож, розмістивши свої розробки на даному ресурсі, ви матимете постійний притік нових покупців.

Таким чином, у вас є можливість розповсюдження своїх матеріалів широкому загалу та додаткового заробітку на власній творчості. Ставши автором Едік ваш дохід становитиме до 75% від коштів, що сплачує покупець.

Щоб стати автором Edic, в особистому кабінеті потрібно відкрити авторський акаунт і завантажити матеріал на сайт. Доступ користувачів до авторських матеріалів може бути безкоштовним, платним або за передплатою, тобто доступний для перегляду протягом певного періоду часу.

Зверніть увагу, якщо ви плануєте стати автором, радимо відповідально поставитися до вибору власного псевдоніму. Це важливо, оскільки псевдонім - це не просто нікнейм на сайті, а ім'я під яким читачі запам'ятають автора і в подальшому шукатимуть матеріали з даним іменем. Ми радимо використовувати ім'я та прізвище українською мовою. 

Початок публікації

 Перш за все, варто зареєструватися. Не зареєстровані користувачі не можуть бути авторами Edic

В правому верхньому кутку натисніть кнопку “додати публікацію”. Після чого ви потрапите на сторінку створення лоту.

Тут вам потрібно додати назву позиції, її обкладинку та кілька сторінок для попереднього перегляду, тобто прев'ю. Картинки для обкладинки та прев'ю мають бути в форматі jpg або png.

Оберіть категорію своєї позиції та проставте необхідні фільтри. Обов’язково якісно опишіть зміст своє публікації. По ньому користувачі робитимуть висновки щодо доцільності використання даного матеріалу та прийматимуть рішення щодо його покупки.

Після цього прикріпіть сам файл з матеріалом. Це може бути оди або декілька документів в форматі PDF, Word, тощо.

Наступним кроком, вкажіть яким чином ви хочете розповсюджувати свою роботу - вона буде безкоштовною, продаватися за кошти чи користувачі зможуть оформити на неї передплату.

Зверніть увагу додати платний матеріал автор може лише після того, як буде опубліковано принаймні три безкоштовні позиції.

Завершивши створення позиції, важливо зберегти дані, натиснувши зелену кнопку внизу сторінки.

Позиція відображатиметься у вашому особистому кабінеті у вкладці “Мої лоти”.

Натиснувши на картинку, ви потрапите на сторінку позиції - так її бачитимуть користувачі.

При потребі, ви можете внести необхідні правки. Для цього вийдіть з попереднього перегляду та натисніть кнопку “редагувати”.

Особистий кабінет

Перейшовши до особистого кабінету, ви побачите меню з різними вкладками у верхній частині сторінки:

Профіль. В даній вкладці ви бачите своє ім'я, прізвище, номер телефону та вигаданий псевдонім. При бажанні, він може співпадати з вашим іменем і прізвищем. Тут же ви обираєте профіль автора, якщо плануєте публікувати свої роботи.

Мої типи підписки. Тут ви можете створити нову підписку та переглянути раніше створені.

Мої лоти. Тут ви додаєте нові позиції та бачите перелік тих, які створили раніше. Саме в даній вкладці ви можете внести зміни в позиції, натиснувши на кнопку “редагувати” навпроти кожної з них.

Пакети. Дана вкладка дозволяє додати пакет та бачити їх перелік.

Така опція передбачає можливість гуртового продажу однотипних позицій. Тобто ви можете продавати комплекти позицій, об'єднавши їх в пакет.

Щоб створити пакет, необхідно додати його назву, обкладинку, опис та прикріпити лоти які до нього входитимуть. Встановивши ціну, Натисніть кнопку “зберегти”.

Мої продажі. В даній вкладці відображається перелік проданих позицій автора, їх загальна кількість та вартість за інформація допомагає зрозуміти скільки ви вже встигли заробити на своїх матеріалах.

Мої замовлення.  Тут відображаються замовлення, які ви раніше робили на сайті

Партнерська програма. Це чудовий інструмент для додаткового заробітку. Дана програма дозволяє залучити на сайт своїх колег або знайомих, які теж є авторами навчальних та розвиваючих матеріалів, та отримувати кошти за їх успіх. Для цього сформуйте індивідуальне посилання та поділіться ним із колегою. Якщо такий автор зареєструється на сайті та почне продавати свої роботи ви зможете отримувати за це постійну винагороду.

наступні вкладки стосуються фінансів.

Кошти від проданих позицій потрапляють на рахунок компанії і зараховується на баланс автора і відображатимуться і відповідній вкладці “Баланс автора”.

При бажанні, автор може перевести ці кошти на особистий баланс і використовувати для придбання позицій інших авторів або для реклами власних позицій на сайті. Такі кошти відображатимуться у вкладці “Баланс”.

Один раз на місяць автор може подати запит на виведення коштів на свою банківську карту. Такі запити будуть відображатися у вкладці “Замовлення на виплату”.

 

 

До зустрічі а сторінках порталу)